Regulamin Pokoi Gościnnych Pod Klonami

Regulamin Pokoi Gościnnych Pod Klonami 2021r.

 1. Niniejszy regulamin jest zbiorem zasad określających zasady wynajmu i zakwaterowania w obiekcie noclegowym Pokoje Gościnne Pod Klonami znajdującego się w Gdańsku przy ul. Boguckiego 54 (Wyspa Sobieszewska). Zwany później Pod Klonami.
 2. Gospodarz – właścicielka Pod Klonami lub osoba przez nią wskazana do kierowania obiektem i obsługą Gości.
 3. Gość – osoba rezerwująca pokój lub zameldowana w Pod Klonami.
 4. Regulamin jest wiążący dla obu stron: Gościa i Gospodarza.
 5. Wstępna rezerwacja odbywa się drogą mailową po podaniu przez Gościa danych potrzebnych do rezerwacji, w szczególności ilości osób, dobraniu pokoju i ustaleniu ceny.
 6. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu i potwierdza dokonaną rezerwację wstępną.
 7. Zadatek w wysokości 30% całej kwoty za pobyt Gość wpłaca na wskazany przez Gospodarza numer rachunku bankowego.
 8. Brak wpłaty zadatku w ciągu 48h lub w innym ustalonym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji.
 9. Zadatek nie podlega zwrotowi za wyłączeniem sytuacji, gdy Gospodarzowi uda się wynająć pokój na tych samych warunkach, co pierwotna rezerwacja – w tym przypadku zadatek zostaje zwrócony w całości. Każda inna sytuacja wymaga ustaleń indywidualnych.
 10. Wyżej wymienione zasady rezerwacji (pkt. 5-8) obowiązują przy bezpośrednim kontakcie z obiektem. Przy rezerwacji przez strony zewnętrzne (np. booking.com) mogą obowiązywać odrębne zasady rezerwacji.
 11. Gospodarz wysyła potwierdzenie ostatecznej rezerwacji drogą mailową.
 12. Pokoje wynajmowane są na doby hotelowe. Doba zaczyna się o godz. 14:00 a kończy o godz. 10:00.
 13. Zameldowanie Gości odbywa się w godzinach 14:00-20:00. Wcześniejsze godziny zajęcia pokoi możliwe tylko po wcześniejszym ustaleniu, w ramach dostępności. Przyjazd późniejszy musi być uzgodniony z Gospodarzem.
 14. Przy zameldowaniu Gość płaci z góry pozostałą należną kwotę gotówką . Wpłacona kwota nie jest zwracana w przypadku skrócenia pobytu.
 15. Do pokoju mogą zostać zameldowane wyłącznie osoby zgłoszone w rezerwacji. Wszystkie zmiany muszą być uzgodnione z Gospodarzem.
 16. Pod Klonami akceptuje przyjazd z psami – szczegóły w aneksie.
 17. Jakakolwiek niezgodność pokoju i obiektu z ofertą oraz zastane przez Gościa usterki muszą być zgłoszone w ciągu pierwszej doby hotelowej pobytu.
 18. Wymeldowanie z pokoju odbywa się w godzinach 8:00-10:00. Inne godziny wymeldowania możliwe jedynie po ustaleniu z Gospodarzem, w miarę dostępności.
 19. Na żądanie Gospodarza sprawdza on stan pokoju w obecności Gościa.
 20. Gospodarz wynajmuje pokój posprzątany przy użyciu chemii gospodarczej o działaniu dezynfekującym. Pościel jest prana w 60st i maglowana.
 21. Gospodarz udostępnia środki czystości. Na życzenie: sprzątanie, świeża zmiana pościeli, ręczniki, za dodatkową opłatą.
 22. Gość korzysta ze wszystkich udogodnień pokoju i obiektu w sposób do tego przeznaczony z poszanowaniem mienia Pod Klonami oraz spokoju i bezpieczeństwa pozostałych Gości.
 23. Usterki należy zgłaszać bez zbędnej zwłoki.
 24. Z urządzeń takich jak: płyta gazowa, żelazko oraz grill i ognisko mogą korzystać tylko dorośli.
 25. Udogodnienia na terenie obiektu są przeznaczone tylko dla Gości Pod Klonami. Wstęp dla osób postronnych zabroniony.
 26. Dla Gości Pod Klonami dostępny jest wspólny salon z aneksem kuchennym. Wszystkie naczynia należy myć w zmywarce w wysokiej temperaturze. Zabronione jest gotowanie w pokojach.
 27. W Pod Klonami segreguje się odpady według wskazówek Gospodarza.
 28. We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Łamiąc ten zakaz Gość może zostać usunięty z Pod Klonami bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany pobyt.
 29. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00 – 6:00. Rażące naruszenie ciszy nocnej może skutkować koniecznością wcześniejszego opuszczenia Pod Klonami bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany pobyt.
 30. Dzieci na terenie Pod Klonami znajdują się pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.
 31. Gość odpowiada materialnie za szkody, również spowodowane przez dzieci.
 32. Goście parkują swoje pojazdy na niestrzeżonym parkingu Pod Klonami. Na jeden pokój przypada jedno bezpłatne miejsce parkingowe.
 33. W czasie pobytu Gospodarz pozostaje do dyspozycji Gości w celu udzielenia potrzebnych informacji oraz pomocy.

Regulamin obowiązuje od 1.05.2021r.
Z góry dziękujemy za zapoznanie się z powyższym regulaminem oraz jego stosowanie.Napisz do nas